Літній театральний інтенсив

"Сон літньої ночі"

Театральний інтенсив з Катериною Нетребко

Запрошуємо відпочити в затишному колі друзів

У період з 4.06 по 17.06 Перяслав Хмельница обл, с.Циблі

Наша мета надати дітям безпечний простір для творчої реалізації та спілкування, набуття навичок акторської майстерності та розуміння своїх потреб.

Що ми пропонуємо для дітей:

 

Акторська майстерність:

тренінги розкутості, сценічна мова, партнерство та багато іншого.

Заняття проходитимуть у невеликих групах згідно вікового розподілу.

В нашому розпорядженні професійна сцена та безліч зручних кімнат, альтанок та галявин.

 

Психологія:

для нас має велике значення надати дітям можливість вільно висловлювати свою думку і проявляти почуття, бути почутим іншими і найголовніше бути прийнятим таким яким Я є. Усвідомлення своїх сильних сторін, навички самостійно вирішувати свої проблеми та звертатись за допомогою.

 

Спорт:

табір «Славутич» -  це спортивний рай. В нашому розпорядженні спортивні майданчики, бассейн (закритий та відкритий), скайпарк, ролики, велосипеди, стрільба із лука та рушниці, Енгрі Бьордз, дитячий майданчик, настільний теніс. А також заняття з йоги, дихальні практики, соляна кімната.

 

Театральний інтенсив- це простір для відкриття в собі невідомого, реалізації творчих ідей, активного відпочинку та нових друзів.

Умови проживання:

 

  Затишок, безпека та комфорт - саме в такі умови приїжджають діти, розміщуючись у корпусі табору. Це яскрава триповерхова будівля, побудована за сучасними технологіями із високоякісних та безпечних будівельних матеріалів.

 

  Діти живуть по двое у комфортних номерах, що облаштовані спеціально для дітей. Ліжка з ортопедичними матрацами, антиалергенні подушки, завжди свіжа білизна, щоденне прибирання. 

 

  Харчування п’ятиразове, готується з натуральних продуктів, смачне та дієтичне.  Якщо дитина за медичними показниками потребує індивідуальної дієти або має алергійні прояви на певні продукти, то для неї готується окреме меню. Обов’язковими щодня є свіжі сезонні овочі та фрукти, салати, а також чергування молочних, м’ясних та рибних блюд.

 

  Діти регулярно відвідують соляну печеру, що очищує організм від алергенів, лікує дихальні шляхи, укріплює імунітет, допомагає лікувати найрізноманітніші захворювання внутрішніх органів та систем.

 

  На території цілодобово знаходиться лікар та медсестра. Територія охороняється.

                       Забронюйте для своєї дитини корисний відпочинок 068 93-11-937 Юлія

Нам можна зателефонувати за номерами:

 

(096) 736-82-89    –    вул. Рейтарська, 20/24

(093) 180-34-48    –    вул. Р. Окіпної, 4-Б

(096) 584-51-54    –    бульвар Т. Шевченка, 27

(096) 753-99-39    –    вул. М. Коцюбинського, 9

(098) 573-39-05

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

© 2009-2019  Дитяча театральна студія  «Чорний Квадратик»