top of page

Театральні канікули у Карпатах 14-30 червня.


Червень! Театральні канікули! Мі їдемо до Карпат!!!

14-30 червня 2015 рік

Ми їдемо до гір за новим знанням про себе, про мир, про природу, про Україну.

Карпати ... Найпрекрасніше , таємниче і чарівне місце в Україні . Саме тут зароджувалась магія неповторної культури , тут живуть творчі та душевні люди, завжди готові поділитись частинкою свого тепла. Тут - в розкішних незвіданих лісах в оточенні гір, що підіймаються до небес – зберігаються, досі актуальні ,секрети мольфарів : про повну гармонію зі світом, про розквіт творчого духу і про велике кохання!

Запрошуємо дітей торкнутись карпатського джерела натхнення і творчості.

Інформація та запис за номерами: 0967368289 Юлія (з 11:00 до 19:00) 0968076149 Катерина (з 8:00 до 21:00)

Проживання :

Проживання у 2-х та 3-х місцевих номерах зі зручностями.

Харчування:

З нами їдуть наші кухарі і ми годуємо дітей корисними, смачними стравами, враховуючи побажання дітей і поради батьків. 5-ти разове харчування з кексово -ягідними перекусами.

Що ми будемо робити: Ранок: До сніданку- тренаж для тіла( йога на траві , танці, розтяжка) та чай з трав. Сніданок. Загальне коло-новини та цілі на день. Результати нашої загальної гри( на протязі нашого театрального відпочинку діти будуть грати в гру «Таємниця древніх Карпат» , яка передбачає отримання балів «мальфоринки». Захоплюючи акторські тренінги на зеленій галявині , під скелею , біля річки. День: Обід. Тиха година у номері. Вільна година. Чай+. Спортивні та творчі квести. Кулінарне (талант) шоу. Біля вечора: чай+, готуємось до вечірнього шоу. Після вечері: Інтелектуальні, танцювальні , літературні та пісенні батли. Посиденьки навколо багаття. Дискотека. Талант шоу. Піжама патті. На протязі нашого театрального відпочинку: Навчання і змагання юних туристів. Театральні та психологічні ігри «Королівство» , «Мафія», «Імпровізація», «Підстава», «Голодні ігри». Підкорення найвищої гірської вершини України - Говерли (тільки з дозволу батьків). Піші походи та екскурсії по заповідних місцях Карпат.

З любовью та повагою до Вас , колектив дитячої театральної студії «Чорний Квадрат»

Інформація про подорож у деталях:

Дорога:

Зустрічаємось на вокзалі 14 червня (про час зустрічі повідомимо Вам після купівлі квитків ) Ми купуємо груповий квіток у купейному вагоні і діти за віком розселяються у купе. З дітьми у вагоні їде 6 викладачів, які допомагають молодшим знайомитись з умовами життя у поїзді, допомагають з валізами. Їжа у поїзді: будь ласка, кладіть дитині стільки їжі, скільки вона зможе з'їсти сама. Будь ласка, покладіть у ручну поклажу рідкий антісептік та вологі серветки. Категорично заборонені продукти :чіпси, кола, сухарики і т.п. їжа. Щедрі діти діляться з друзями, а друзі можуть забути, що така їжа є небезпечною для шлунків. 2 тижні ми будемо жити без подібних «харчових задоволень» Мі їдемо на поїзді до Івано-Франківська, там нас чекає смачний сніданок (чай+) у перевіреному кафе і автобус на замовлення привезе нас у гостинний двір у Яремчі. Дорога до Києва така сама. Зустрічаємося з батьками на вокзалі на пероні, біля поїзда, 30 червня (час повідомимо пізніше)

Здоров'я:

З нами їде викладач з мед. освітою та викладачі з багатим досвідом праці на відпочинку з дітьми. Якщо у дитини щось болить, мі телефонуємо батькам і разом приймаєм рішення які ліки давати і як діяти. В 5 хвилинах від нашого готелю працює 2 аптеки і 3 хвилини до лікарні на машині. Господарі готелю живуть з нами на одній території і вони цілодобово можуть надавати послуги з перевезення. З собою просимо взяти ліки першої необхідності, зважаючи на індивідуальний стан здоров'я Вашої дитини. Підписати на коробці для чого цей або інший препарат. Якщо у дитини алергія або інші особливості здоров'я, просимо написати для нас лист від батьків і передати його особисто викладачу або керівнику. Якщо цей лист буде в речах у дитини , ми можемо не отримати його. Просимо покласти дитині сонцезахисні засоби, засоби проти комарів і кліщів. Якщо, Ви дозволяєте дитині підійматись на Гаверлу, будь ласка напишіть дозвіл для Вашої дитини.

Валіза:

Будь ласка, покладіть речі у пакет з надписами : «білизна» «шкарпетки» «піжама» «взуття» «брудні речі» тощо. Проекзаменуйте дитину на тему : «Що у мене у валізі і для чого». У валізі обов'язково має бути взуття та одяг: при холодного дощі, при сильному сонці, для рівної погоди. Зручне взуття для гірської місцевості. Ми орендуємо пральну машинку – з собою необхідно покласти засіб для прання. Блокнот на ручка. Каремат. Будь ласка, намагайтесь зробити валізу або рюкзак підйомний для самої дитини.

Гроші і сувеніри:

Додаткові передбаченні трати: 1. Екскурсія на Говерлу. 2.Басейн у готелі «Романтік» - 1 -2 рази за бажанням дітей мі проводим день у СПА зоні з басейнами та саунами romantikspahotels.ua 3.Відомий сувенірний ринок у Яремчі. 4.Іноді, мі проходим повз магазина , в якому дозволяємо дітям купувати: шоколад,, морозиво, печиво та воду.

Правила передоплати : Якщо Ваші плани змінились і дитина не їде з нами, ми залишаємо собі 20% від повної вартості відпочинку.

Зв'язок з нами: Телефони дітей знаходяться в номерах, діти бувають у номерах до сніданку, годину після обіду і перед сном. Цілодобово Ви можете телефонувати : 0968076149 Катерина і з 11:00 до 16:00 Юлія. Додаткові номери: 0962560094 Софія Павлівна Будь ласка, сміливо телефонуйте нам і запитуйте про все, що Вас цікавить.

До подорожі: Будь ласка, всі Ваші побажання і запитання приймаються до 12 червня. 13-14 червня не буде фізичної можливості відповідати на всі дзвінки та повідомлення.

Відповідальність за ціні речі: Наш колектив несе відповідальності за дорогі гаджети Вашої дитини.

Чекаємо дуже на нашу подорож до Карпат! Позитивний настрій у всіх, бадьорість, чудова енергія, задоволенні діти- це те, як ми минулого року повертались до Києва і це стало причиною вибору місця проведення театральних канікул цього літа. Гори, повітря, ліс, які нас оточували зробили наш відпочинок незабутнім і чарівним.

З повагою та любов'ю колектив дитячої театральної студії «Чорний Квадрат»


bottom of page