top of page

Зимові канікули разом з ДТС "чорний квадрат"

0967368289 Юлія 0965845154 Аліна

Зустрінемо Різдво разом!

Дитяча Театральна Студія «Чорний Квадрат» запрошує на театральний інтенсив «Пора чудес»

Перша зміна: з 2.01 до 9.01 Друга зміна: з 9.01 до 16.01 Проживання и харчування: Ми стали ще більш вибагливі до того,де проводити наші інтенсиви. Цього разу ми збираємось у місці, яке облюбували телевізійники, а саме – там, де знімали «Зважені та щасливі» Збираємо нашу театральну сім’ю на природі – база відпочинку «Озерець» (с.Мироцьке), що має територію близько 30 га. Безліч озер, свіже повітря, красива доглянута територія, міні-зоопарк з павичами, поні, кроликами, кабанчиками і навіть страусами.

 • трансфер від ст.м. Святошине.

 • 5-разове смачне харчування (овочі, фрукти, м’ясо з власної ферми, свіжа випічка, бажаючі можуть пити свіже тепле молоко)

 • Проживання в 4-х та 6-тимісних комфортних, теплих, провітрюваних номерах. Прибирання щоденне.

 • Питна вода у корпусі.

 • Цілодобово гаряча вода

Безпека:

Територія табору огороджена. У вечірній час освітлюється. Служба охорони працює цілодобово. Це гарантує повну відсутність сторонніх на території табору. Цілодобове медичне обслуговування.

Вартість: до 7 грудня - 3500

до 15 грудня – 3600

до 25 грудня - 3700

до 2 січня - 3900

в день заїзду – 4000

Цього разу у програмі:

Новинки:

 • Святковий Карнавал

 • «Різдвяна ніч» Знайомство з різдвяними традиціями. Колядки та щедрівки.

 • Екскурсія на фабрику ялинкових прикрас.

 • Прогулянки на санках, запряжених кіньми

Традиційно:

 • Акторська майстерність (майстер-класи, тренажі, імпровізації)

 • Техніка актора (сцен.мова, сцен.бій, ритміка, пластика)

 • Вранішня йога

 • Прогулянки на свіжому повітрі, зимові розваги на вулиці.

Пряма мова від наших викладачів

Олександр Жуган:

«Зимние вечера перестают быть томными, потому что это ВЕЧЕРА КАРАОКЕ, ДЭНС БЭТТЛ, ТЕАТРАЛЬНАЯ МАФИЯ, ТРЭШ ФЭШН ШОУ, и конечно же НОВОГОДНИЙ РАЗГУЛЯЙ!!! Все то, что вы любите в нас, только еще лучше, больше, интенсивнее, а также многое другое. Ежедневно - ВРЕМЯ ИМПРОВИЗАЦИИ, а в конце лагеря - СПЕКТАКЛЬ-КАПУСТНИК!»

Дмитро Белінський:

Зимовий театральний Інтенсив - це бадьорий ранок, насичений подіями день і затишний вечір у колі друзів. Час, коли симпатії переростають у дружбу, а дружба – у перше кохання.Коли дорослі хочуть бути дітьми, а діти стають трохи доросліше. Спортивні, медитативні, розвиваючі вправи з професійними викладачами; а головне - імпровізація, якою буде насичена кожна хвилина у цьому середовищі нескінченною творчості.

Як спорт впливає на акторську майстерність? Чому більшість успішних людей займається спортом і частіше за інших усміхнені і привітні.

За тиждень Ваше самопочуття і настрій зможуть відповісти на всі питання.

Ірина Цепаухова:

На щастя, у зимову сплячку впадають тільки ведмеді!

Ми будемо активно грітися - грати, шукати, знаходити, радіти, створювати, демонструвати... Пропоную між сушінням рукавичок та шкарпеток грати в імпровізацію, ліпити з глини, малювати фарбами та пальцями, писати листи в майбутнє та вчитися релаксувати та розслабляти тіл

Алина Рашко

Період новорічних свят – це особливий чарівний час. О цій порі всі – і діти, і дорослі чекають чудес. Хочу сказати, що чудеса там, де ви! Казкова зима надихає на нескінченні творчі експерименти. Приєднуйтесь до нас у цих пошуках!

Команда викладачів ДТС «Чорний Квадрат» приготувала для вас насичену програму, що наскрізь просякнута магією різдвяної ночі. Приєднуйтесь!

0967368289 Юлія


bottom of page