top of page

  Олександр Жуган  

Александр Жуган педагог детской театральной студии

 

     "Привіт. Мене звати Сашко, і я роблю цей світ цікавішим. Мені 30 років, 5 із яких я працюю з дітьми і підлітками у дитячій театральній студії. У бекґраунді - театральні інтенсиви, спектаклі, перформанси, літературні вечори, участь у фестивалях, наші спільні із дітьми набутки і винаходи.Багато досвіду, яким хочеться поділитись, ще більша - жага знань і натхнення.

         

  У дитинстві я мріяв малювати мультфільми для студії Дісней, а коли подорослішав, зрозумів, що світ - не Діснейленд, і став психологом (ґештальт, тілесноорієнтована психотерапія, казкотерапія), працював з дітьми, позбавленими батьківської опіки, і дітьми із іншими можливостями.
Пізніше я виявив дивну штуку: не було інструмента, який би працював більш ефективно і екологічно із душею дитини, ніж мистецтво.
         

  Я точно знаю, що діти театру відрізняються від інших дітей: талановиті усі, але лише театр дозволяє повністю розкрити доступний об'єм особистості.

Формування нового типу свідомості відбувається просто зараз.

 

   Останні події в Україні сильно відбилися на тому, як дитина сприймає себе у цьому світі, що швидко змінюється. Бачити, як зростає новий креативний клас і відчувати свою причетність до цього - ось у чому я вбачаю щастя."

bottom of page